Díky taťkovi mám vlastní e-mailovou adresu. Nechcete si se mnou zahrát šachy přes internet? Jestli ano, tak mi taťka poradil skvělý server - je to Chess.hogan.cz.

Vzkazíky

nahoru Výsledek turnaje [Trvalý odkaz]

22. 4. 2003
Mistrovství ČR dětí do osmi let se zúčastnilo 86 hráčů z pěti zemí - Česko, Slovensko, Polsko, Estonsko, Chorvatsko. Dominik skončil na 39 místě s pěti body. Odvezl si účastnický list, listinu s pořadím a bonbóny Slávia. Už se těší na další ročník.

Tady si můžete prohlédnout výsledkovou listinu.

Vzkazíky

nahoru Mistrovství ČR dětí do 8 let 2003 [Trvalý odkaz]

11. 4. 2003
V sobotu 19.4. se Dominik zúčastní Mistrovství ČR dětí do 8 let 2003 ve Frýdku - Místku. Doufám, že ho zase nepostihne nějaká choroba jako vloni, kdy už byl přihlášen.

Vzkazíky

nahoru "Ostravský koník 2002" [Trvalý odkaz]

11. 10. 2002
Zítra se Domka zúčastní turnaje v DDM. Možná půjde i Terezka. Držte palečky. Díky.

Vzkazíky

nahoru "O putovní čtyřlístek" [Trvalý odkaz]

10. 5. 2002
Zítra tomu bude rok bez jednoho dne, co Dominik poprvé hrál na turnaji (Gurtěvova ulice). Shodou okolností proběhne v sobotu tamtéž další, tentokrát sedmé kolo turnaje "O putovní čtyřlístek".
Hrálo se na sedm kol. Dominik vyhrál jedno kolo kontumačně a jedno jeho opblíbeným "šustrmatem".Získal 2 body a skončil na 23. místě z celkového počtu 27 hráčů.
Klikněte pro větší obrázek

Obdržel diplom jako nejmladší účastník turnaje a vybral si pytlík kuliček jako cenu.

Vzkazíky

nahoru Mistrovství ČR dětí do 8 let [Trvalý odkaz]

21. 2. 2002
Ve dnech 30.3. - 31.3. proběhne v Národním domě ve Frýdku-Místku Mistrovství ČR dětí do 8 let. Držte Dominikovi palce. Děkujeme.

Tak bohužel...Dominik chytl týden před mistrovstvím nějakou chřipku (teploty kolem 39) a tak se nakonec nezúčastnil. Škoda.

Vzkazíky

nahoru "Vánoční kapřík" [Trvalý odkaz]

22. 12. 2001
Turnaje "Vánoční kapřík" pořádaného šachovým oddílem VOKD v Porubě se zúčastnilo celkem 12 hráčů. Hrálo se na 11 kol, Dominikovi se celkem dařilo, uhrál dvě remízy a třikrát vyhrál, tedy celkem 4 body a skončil na 5. místě v kategorii do deseti let. Terezka uhrála jednu remízu a skončila druhá v kategorii dívek.

Vzkazíky

nahoru "Sportovní liga a přebor škol v šachu" [Trvalý odkaz]

1. 12. 2001
V Domě dětí a mládeže na Ostrčilové ulici proběhla v sobotu "Liga škol". Hrálo se na devět kol. Domik nebyl zřejmě díky nachlazení ve formě, protože uhrál jen 2,5 bodu a z toho jeden bod nad sestřičkou Terezkou:-)